Elektroninės parduotuvės kūrimas yra labai individualus kiekvienam, stengiamės atkreipti dėmesį į visas detalės, kad patenkinti lūkesčius. Dažniausiai projektą priduodam per mėnesį laiko. Apibendrinant, galime sakyti, kad kūrimo laikas būtų 3-6 savaitės.

Elektroninės parduotuvės kūrimas yra labai individualus kiekvienam, stengiamės atkreipti dėmesį į visas detalės, kad patenkinti lūkesčius, kaina irgi yra individuali kiekvienam klientui. Paprastai/dažniausiai kaina už elektroninę parduotuvę būna 400-500 eurų.

Prieš pradedant projektą nustatome poreikius, terminą ir kainą, kai viskas yra sutarta prašome sumokėti 30proc. avansą, likusią dalį sumokėsite tik po projekto pridavimo.

Žinoma, mes vertiname ilgalaikius ryšius su klientais.

Jokiais būdais nebandome apgauti klientų, o kaip tik patariame kaip galima sutaupyti projekto metu, jeigu tai įmanoma. Internete apgavikai labai greitai išaiškinami, todėl mums neverta dėl vieno kliento prarasti daug kitų.

Klientų bėdoje nepaliekame, jeigu reikia labai skubios pagalbos, ją suteikiame maksimaliai greitai atsižvelgiant į galimybes.

Taip, garantija suteikiame visiems savo darbams 6mėn. laikotarpiui. Garantija netaikoma jeigu problemos kilo ne dėl mūsų darbų kokybės.

  • Keliame prekes į elektronines parduotuves,
  • Rašome aprašymus,
  • Redaguojame nuotraukas,
  • Randame paslaugų tiekėją Jums(fotografą, talpinimui, domenui, rašymui ir t.t.)
  • Konsultuojame nemokamai.